Print this page
Jesienna Akademia PPM

Jesienna Akademia PPM

Szanowny Państwo!

Zapraszamy na Jesienną Akademię PPM, poświęconą tematowi strategicznego i operacyjnego zarządzania portfelem inwestycji i projektów w organizacjach. Chcemy przedstawić doświadczenia praktyków zarządzania portfelowego oraz omówić przykłady rzeczywistych rozwiązań kluczowych problemów występujących podczas realizacji przedsięwzięć biznesowych i organizacyjnych tej klasy.

Z Akademii PPM skorzystają najwięcej Członkowie Zarządów i Menedżerowie odpowiedzialni za strategię i rozwój w organizacji oraz zarządzanie portfelem projektów i inwestycji, dyrektorzy PMO i kontrolingu.

W trakcie naszych spotkań zaprezentujemy „na żywo” kompleksową, scentralizowaną i bezpieczną platformę zarządzania projektami opartą o markowe rozwiązanie CA PPM™ firmy CA Technologies.

Jesienna Akademia PPM obejmuje cykl seminariów i webinariów. Można wziąć udział we wszystkich lub skoncentrować się na wybranych tematach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową agendą semianariów i webinariów oraz zgłoszenie udziału na stronie Akademii PPM.

Przejdź na stronę Jesiennej Akademii PPM   PRZEJDŹ NA STRONĘ

Pobierz ulotkę Jesiennej Akademii PPM   POBIERZ ULOTKĘ