Print this page
Dziedzictwo EURO2012

Dziedzictwo EURO2012

Dnia 21.11.2012 na Stadionie Narodowym odbyła się konferencja "EURO 2012 - Efekt Polski: rozwój, wizerunek, kapitał społeczny". Organizatorem spotkania była Spółka PL.2012 oraz Wydawnictwo Forbes, natomiast nasza firma była jednym z Partnerów tego wydarzenia.

Podczas konferencji zaprezentowany został specjalny raport podsumowujący EURO 2012. Omawiane były zagadnienia dotyczące opłacalności tej imprezy w Polsce, wykorzystania wzmocnionego wizerunku kraju, budowy kapitału społecznego oraz zdobytych doświadczeń, które mogą zostać wykorzystane w przyszłych projektach. Mogliśmy dowiedzieć się również w jaki sposób lepiej wykorzystać potencjał Stadionu Narodowego oraz jego otoczenia.

W panelu merytorycznym dotyczącym skutecznego zarządzania projektowego mogliśmy przedstawić nasze doświadczenia z wdrożenia środowiska CA Clarity PPM (system klasy Project & Portfolio Management), które wspierało Spółkę PL.2012 w koordynowaniu i monitorowaniu procesu przygotowań Polski do EURO 2012. Wdrożenie to pomogło również w efektywnym zarządzaniu harmonogramem, identyfikacji potencjalnych ryzyk oraz jednolitym raportowaniu do wszystkich interesariuszy przedsięwzięcia, w szczególności do MSiT oraz UEFA.

Po zakończeniu wdrożenia systemu uzyskaliśmy tytuł „Partnera wspierającego spółkę celową MSiT PL.2012 koordynującą przygotowania do UEFA EURO 2012™.

Wszelkie szczegóły odnośnie konferencji znajdą Państwo na stronie PL.2012

 

Zapraszamy do zapoznania się z analizą wdrożenia CA Calarity PPM w Spółce PL.2012

Pobierz wersję polską  Pobierz wersję angielską