Accelerating IT Success

AITSPoland275

Premium Technology Polska we współpracy
z Computer Aid zaprasza na stronę polskiej
edycji magazynu AITS. 


Od 2001 roku Accelerating IT Success (AITS) jest kompetentnym i kompleksowym źródłem najnowyszych trendów, informacji i praktycznych wskazówek ze świata zarządzania i IT. Teraz po polsku i o sprawach interesujących polskich menedżerów i profesjonalistów.

Na stronie AITS znajdziecie Państwo artykuły dotyczące tak różnowodnych tematów jak jarządzanie projektami i portfelem projektów, inżynieria oprogramowania, strategiczne dopasowanie IT, zarządzanie ryzykiem, rozwój osobisty menedżerów projektów, studia przypadków, itp. związane z szeroko rozumianą kulturą biznesowego zarządzania projektami i IT w organizacji.

Wiemy, że dzisiajszych czasach stałej zmiany i dynamiki rynkowej oraz ciągłego rozwoju technologii, specjalistom jest bardzo trudno "być na bieżąco". Dlatego nasz zespół redakcyjnych dąży do przedstawiania najnowszych inforamcji w sposób najbardziej zwięzły i praktyczny. Tak, aby możliwe stało się ich natychmiastowe zastosowanie w praktyce zawodowej każdgo z czytelników. I to naprawdę jest dla nas ważne. 

Naszym celem jest pomóc Państwu znaleźć się wśród najlepszych specjalistów zarządzania projektowego i IT na świecie!

Jeśli chcecie dołączyć do nas i codziennie (lub raz na tydzień) otrzymywać świeżą porcję inspirujących i praktycznych artykułów:

  • pisanych przez naszych ekspertów,
  • menedżerów branży IT z całego świata,subscribe 300 01
  • uznanych "guru" zarządzania projektami i portfelem projektów,
  • bloggerów AITS śledzących najnowsze światowe trendy zarządzania,
  • klientów dzielących się wnioskami z wdrożeń,
  • zebranych z najlepszych portali branżowych,

zapraszamy do subskrybcji naszego Newslettera AITS.

 

A może chciałbyś podzielić się swoimi przemyśleniami i dojrzałum spojrzeniem na różne sprawy ze śwaita projektów i IT? Wyślij swoje zgłoszenie do zespołu redakcyjnego. Twój głos usłyszą tysiące profesjonalistów na całym świecie.

Kontakt

Premium Technology Polska
Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Łopuszańska 32
02-220 Warszawa
tel.: + 48 22 257 25 00
fax: + 48 22 257 23 00
e-mail: pt@premiumtechnology.pl