Women Self-Esteem Coach

Women Self-Esteem Coach

Premium Technology realizuje innowację społeczną "Women Self-Esteem Coach". Celem innowacji jest stworzenie mobilnego rozwiązania (aplikacji), które pełniąc rolę wirtualnego coacha przyczyni się aktywnie do podniesienia samooceny i poczucia własnej wartości kobiet w wieku powyżej 25 roku życia.

Obecnie wkraczamy w pierwszą fazę wdrożeniowa i zapraszamy do udziału w projekcie. Uczestniczkom projektu oferujemy:

  • bezpłatny dostęp do Portalu i Aplikacji Mobilnej do badania i rozwijania Twojej samooceny,
  • bezpłatne testy poczucia własnej wartości dzięki, którym poznają siebie oraz swoje silne i słabsze strony,
  • bezpłatny dostęp do 24 mobilnych modułów szkoleniowych wideo dzięki, którym rozwiną swoje kompetencje kluczowe (razem ponad 4 godz. nauki),
  • możliwość kontaktu z profesjonalnym coachem i trenerem, który odpowie na pytania i pomoże wybrnąć z najtrudniejszych sytuacji życiowych. 

Na zgłoszenia elektroniczne i wypełnione dokumenty rekrutacyjne czekamy pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz w naszym Biurze Projektu, Al. Krakowska 271, 02-133 Warszawa tel. + 48 22 257 25 00. Pobierz dokumenty TUTAJ.

 

POBIERZ ULOTKĘ

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

EU logos

Kontakt

Premium Technology Polska
Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Łopuszańska 32
02-220 Warszawa
tel.: + 48 22 257 25 00
fax: + 48 22 257 23 00
e-mail: pt@premiumtechnology.pl