CA PPM

CA PPM

Usługi w zakresie wdrożenia
i utrzymania rozwiązania
CA Clarity PPM

Zespół konsultantów CA PPM

Premium Technology Polska dysponuje unikatowym w naszym regionie zespółem certyfikowanych konsultantów CA PPM. Wszyscy konsultanci posiadają duże doświadczenie wdrożeniowe zdobyte w projektach w kraju i za granicą.

Jesteśmy dobrze rozpoznawalną marką w świecie rozwiązań PPM w Polsce. Nasza wiedza, doświadczenie i stosowanie najlpszych praktyk pozwala zminimalizować ryzyko wdrożenia i zagwarantować znaczące korzyści dla biznesu klienta.

 

Architekci rozwiązania

Współpracując z Architektami Biznesowymi lub Właścicielami Biznesowymi klienta, rolą Architektów rozwiązania jest zapewnienie maksymalnego spełnienia wymagań i oczekiwań klienta. Architekci przygotowują koncepcję wdrożenia, definicje wymagań i architektury, projekt rozwiązania i konfiguracji, które są jednymi z najważniejszych produktów/mediów komunikacyjnych między nami, a naszym klientem.

Architekci rozwiązania mają duże doświadczenie w prowadzeniu wdrożeń w różnych branżach takich jak bankowość i finanse, telekomunikacja, IT, przemysł. Dzięki temu proponowane przez nas rozwiązania są optymalne i efektywnie wspierają wymagane finkcjonalności oraz są odporne na kluczowe ryzyka, które charakteryzyją daną branżę wdrożenia.

 

Konsultanci funkcjonalni

Konsultanci z tej grupy odpowiedzialni są na prowadzenie warsztatów inicjujących projekt, sesji zbierania wymagań, wypracowywanie wstępnych koncepcji rozwiązania, a także prowadzenie prezentacji produktów CA PPM i szkoleń. Ich zadaniem jest dostarczenie wiedzy klientowi i zapewnienie mu komfortu w procesie adaptacji istenijących procesów projektowych do rozwiązania CA Clarity PPM.

Nasi konsultanci swoje kompetencje budują na rzetelnej i praktycznej wiedzy z przeprowadzonych wdrożeń, a także specyficznego procesu przygotowania do tej roli obejmującego szkolenia komunikacyjne, rozwiązywania problemów i autoprzentacji.

 

Konsultanci techniczni

Konsultanci z tej grupy mają za sobą 12 lat doświadczeń przy wdrażaniu rozwiązań klasy PPM w różnych technologiach. To gwarantuje, że bez względu na środowisko i wymagania klienta jesteśmy wstanie zawsze dostarczyć stabilne, skalowalne i bezpieczne rozwiązanie umożłiwiające skuteczne wsparcie procesów projektowych i portfelowych w organizacji klienta.

Nasi konsultanci techniczni mogą realizować wsparcie techniczne dla klienta, prowadzić instalację i konfigurację rozwiązania, jego aktualizację do nowszych wersji, tworzyć interfejsy do innych systemów.

 

Kierownicy projektów

Nasi kierownicy projektów mają nie tylko kompetencje potwierdzone certyfikatami, ale także praktyczne doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych CA Clarity PPM dla różnych klientów. Jest to szczególnie ważne dla naszych klientów, którzy mogą korzystać z praktycznych wzorców wdrożeniowych skracając czas wdrożenia oraz minimalizując niezbędne zmiany i iteracje.

 

Kontakt

Premium Technology Polska
Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Łopuszańska 32
02-220 Warszawa
tel.: + 48 22 257 25 00
fax: + 48 22 257 23 00
e-mail: pt@premiumtechnology.pl